Easy logging management

Real time overview of timber quantities in cutting area and in storage area

Sign up Read more

Features

Vaheladu is the best logging management solution available in the region. It can be used with any device that has internet connection.

b'\n\n\n'

Real time overview of the timber quantity in felling and in landing area.

Track and manage timber when it's moved from the felling to the sawmill. Only smart phone with the internet access is required to use the software.

b'\n\n\n\n'

Drivers can easily create e-waybills that are visible for all the necessary parties.

The mobile application of Vaheladu is really easy to use. With only a couple of clicks it's possible to send data about your work.

Vaheladu is used by more than 230 companies

Raigo Rõõmussar

Ühinenud Metsaomanikud MTÜ

Oleme kasutanud Vahelao keskkonda üle 5 aasta ning see on muutnud igapäevase töö palju lihtsamaks. Töös olevatest objektidest on alati hea ülevaade metsaühistul, teenuste pakkujatel kui ka metsaomanikel endil. Meie jaoks on kõige tähtsam, et tööprotsess on metsaomaniku jaoks jälgitav.

Taavi Raadik

Metsamaahalduse AS

Kasutame Vaheladu juba 2010. aastast ja juba siis võimaldas Vaheladu teha 15 inimese töö ära vaid 3 inimesega! Täna ei kujuta me metsas elu ilma vahelaota ettegi. Vaheladu on saanud üheks igapäevaseks elu osaks, millega kõigi metsas tegelevate inimeste päev algab ja lõpeb.

Marek Kase

Stora Enso Eesti AS

Meie esmane soov mõned aastad tagasi Vahelaoga liitudes oli, et erinevad osapooled saaksid langi või lankide ülestöötamise käigus olla koos ühises inforuumis. Olgu selleks siis metsaomanik, ülestöötaja või transpordi teostaja ja selle eesmärgi on Vahelao programm täitnud hästi.

Your browser is outdated!

Please update your browser to see the page correctly. Update your browser now

×